Biuletyn Informacji Publicznej

Przetargi i ogłoszenia


Strony

15.10.2018

Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina -   Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, w związku z realizacją projektu „KULTURA 3D.

12.10.2018

Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę telewizorów wraz z uchwytami ramiennymi, jako elementów instalacji wizyjnej - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę telewizorów wraz z uchwytami ramiennymi, jako elementów instalacji wizyjnej w budynku Filharmonii Łódzkiej im.

10.10.2018

ZP/07/2018 Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę sukcesywnego druku poligraficznego materiałów reklamowych - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę sukcesywnego druku poligraficznego materiałów reklamowych.   Ogłoszenie o zamówieniu.   Specyfikacja Istotnych Warunków Zam

05.10.2018

Zapytanie na wykonanie podstrony sprzedaży biletów on-line - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na rozbudowę podstrony zakupów biletów on-line w związku z realizacją projektu "Kultura 3D.

18.09.2018

ZP/06/2018 Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę instrumentów muzycznych - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę instrumentów muzycznych - 4 zadania. Ogłoszenie nr 618690-N-2018 z dnia 2018-09-18   Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Pu

13.09.2018

Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi modernizacji instalacji wizyjnej/instalacji informacji wizyjnej. - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi modernizacji instalacji wizyjne/instalacji informacji wizyjnej zamontowanej w obiekcie Filharmonii Łódzkiej im. A.

07.09.2018

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących naprawy dwóch przeciekających dachów płaskich w budynku Filharmonii Łódzkiej - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących naprawy dwóch przeciekających dachów płaskich w budynku Filharmonii Łódzkiej im.

04.09.2018

Filharmonia Łódzka poszukuje pracownika sprzątającego na stanowisko sprzątacza/pracownika gospodarczego. - Filharmonia Łódzka poszukuje pracownika  sprzątającego na stanowisko sprzątacza/pracownika gospodarczego.   Wymagana niekaralność, wysoka kultura osobista, mile widziane doświadczenie.  

03.09.2018

Usługa modernizacji instalacji wizyjnej/instalacji informacji wizyjnej zamontowanej w obiekcie FŁ - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi modernizacji instalacji wizyjnej/instalacji informacji wizyjnej zamontowanej w obiekcie Filharmonii Łódzkiej im.

17.08.2018

Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na budowę i udostępnienie aplikacji mobilnej systemu sprzedaży biletów oraz zakupu mobilnych czytników do sprawdzania biletów elektronicznych - Filharmonia Łódzka zaprasza do złożenia oferty cenowej na budowę i udostępnienie aplikacji mobilnej systemu sprzedaży biletów oraz zakupu mobilnych czytników do sprawdzania biletów elektronicznych (4 szt.) w zw


Strony