• Wersja kontrastowa ALT + 4
  • język migowy
BIP
BIP Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina
Grafika BIP
Strona główna/Menu Przedmiotowe/Ogłoszenia/Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina poszukuje (..)

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina poszukuje spadkobierców

Ogłoszenia 8 Września 2022

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, w związku z przygotowaniami do wydania książki Macieja Janika „Artur Rubinstein. Łódzkie tropy” wraz z filmem „Spotkania z Arturem Rubinsteinem” (1975, TVP Łódź), zamieszczonym w niniejszej publikacji w formie pliku cyfrowego, prosi o kontakt spadkobierców Pani Barbary Panasik (kierownika produkcji), celem uzyskania zgody na wykorzystanie przedmiotowego filmu na warunkach opisanych powyżej. Dotychczasowe próby skontaktowania się z twórcami lub ustalenia ich prawnych spadkobierców nie przyniosły rezultatu.

Na zgłoszenia twórców i/lub spadkobierców oczekujemy do 15 września pod adresem email: sylwia.lewicka@filharmonia.lodz.pl lub w siedzibie Filharmonii Łódzkiej (Łódź, ul. Narutowicza 20/22).

Po upływie ww. terminu twórcy i/lub spadkobiercy zachowują prawo do zgłoszenia Filharmonii posiadanych praw, pozostaje to jednak bez wpływu na kontynuowanie prac nad ww. książką.

Zaznaczamy jednocześnie, że przygotowywana publikacja nie ma charakteru komercyjnego, a jej realizacja wspierana jest przez podmioty współprowadzące Filharmonię Łódzką: samorząd województwa łódzkiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Rejestr zmian wiadomości
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję
do góry